Naše speciální nabídka

Naše speciální nabídka

Věrnostní program FlamexZákaznická karta Flamexstavební stroje Lumagstříkací stroje STORCHKompozitní kari sítěFlamex stavebniny 2000 - dárkové poukazyLED žárovky EmosProdej ekopaliv BiomacLED žárovky TipaLED žárovky Retluxnářadí pro kutily FieldmannNářadí pro profesionály StayerLED žárovky SolightLED veřejné osvětlení SolightElektroinstalační materiálZemní vruty KrinnerFulgur - snámi to rozsvítíteHmoždinka fisherFlamex stavebniny 2000 - přijmem zaměstnance MotúčkoSuříková barva FinessDárky pro celou rodinuMalířský váleček RollMatic ø80 mmprdoej pb lahví

Kromě prodeje tradičních i nových stavebních materiálů za nejlepší možné ceny s dopravou až do domu v našem regionu okres Blansko, Svitávka, Blansko, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí od všech významných výrobců na trhu nabízíme našim zákazníkům vždy něco navíc.

Aktuálně máme několik zásadních novinek v sortimentu pro dům-bydlení, dílnu a zahradu. V oblasti bydlení nepřetržitě hledáme a vybíráme pro Vás to nejkvalitnější a nejzajímavější zboží na trhu, které Vám zajistí maximální úsporu nákladů a času. Proto Vám nabízíme velký výběr kvalitních, chytrých a úsporných LED žárovek, LED pásky, moderní klasická i LED světla do interiéru a exteriéru, LED panely, LED zářivky, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED pásky, meteostanice a další zajímavosti a vychytávky od renomovaných firem Fulgur, Emos, Solight, Tipa, Retlux, Sencor, Kanlux, Panlux a dalších, průmyslová svítidla a světelné zdroje Trevos, Osmont, Osram, Tesla, Modus a dalších.

Samostatnou úplně novou expozici tvoří elektroinstalační materiál, jako jsou krabice Kopos, zásuvky, vypínače ABB, kabely CYKY, krabice KOPO, chráničky, hromosvody, prodlužováky Emos, Retlux, Solight a další.

V nabídce máme řadu výrobků Fischer, jako jsou nylonové hmoždinky Fischer DUOPOWER, UX, DUOTEC, chemické injektážní systémy Fischer, ocelové kotvy Fischer, kvalitní šroubovací nástavce (bity) Fischer a další, vruty bez nutnosti předvrtávání Rapitec a Rapitec SK Plus, dále barvy a nátěrové hmoty Eternal od výrobce Austis, Barvy laky Hostivař, Teluria atd., včetně speciální vysoce účinné suříkové základové barvy nové generace od holandského výrobce Finess.

Pro profesionální řemeslníky i pro domácí kutily nabízíme kvalitní ruční elektrické nářadí, zahradní techniku a zahradní nábytek Fieldmann, nebo elektrické kolečko - Motúčko výborný pomocník na zahradě atd od českého výrobce Bravo a dále profesionální ruční elektrické nářadí Stayer. Jsme autorizovaný prodejce kompletního sortimentu stavebních strojů Lumag jako jsou vibrační desky, vibrační, pěchy, vybrační lišty, vybrační válce, vibrátory betonu, hladičky betonu, elektrocentrály, motorová kolečka a dumpry, stolové stavební pily, půdní vrtáky, lamačky kamene, multifunkční trucky a další. Dále máme v nabídce také profesionální stříkací stroje Storch a Wagner pro snadné a úsporné nanášení disperzních malířské barev, fasádních barev, laků, lazur atd.

Pro snadnou údržbu zahrady máme nově v nabídce sortiment produktů AgroCS, Natura, Primaflora, jako jsou travní semena, substráty, hnojiva a ekologicky šetrné, ale účinné herbicidy.

Stále větší oblibu si získávají chytré zemní vrtáky Krinner, které dokáží nahradit tradiční betonový základ, nebo i základovou desku. A ve své speciální nabídce nezapomínáme ani na děti našich zákazníků. Proto v naši speciální nabídce najdete také velmi zajímavé hračky pro děti např. od Buddy Toys za speciální ceny.

A to ještě není vše - náš "dárkový poukaz" v námi nabízené nominální hodnotě 500,- Kč, 1000,-Kč, 1500,- Kč, nebo 2000,-Kč od nás můžete získat zdarma, pokud u nás nakoupíte zdící materiál na hrubou stavbu. Více informací  najdete v sekci Dárkové poukazy. Pokud chcete udělat radost svým blízkým, nebo přátelům, můžete si náš dárkový poukaz jednoduše u nás koupit v námi nabízené nominální hodnotě 500,- Kč, 1 000,-Kč, 1 500,- Kč, 2 000,-Kč nebo 5 000,- Kč.

V době, kdy stavíte nebo opravujete dům, byt nebo firmu, by jste si měli najít alespoň trochu času na relaxaci s rodinou, nebo přáteli. Proto Vám v této naší doplňkové speciální nabídce průběžně přinášíme pár tipů na zajímavé dárky pro celou rodinu, nebo pro Vaše přátele a také hračky pro děti. Toto námi zde nabízené doplňkové zboží z naší speciální nabídky je určeno pro relaxaci, hru nebo zábavu a pečlivě ho vybíráme pouze z nabídky významných a na našem trhu ověřených a úspěsných výrobců, nebo dodavatelů, se kterými úzce spolupracujeme. Více informací najdete v sekci Dárky pro celou rodinu.

Jsme si jisti, že budete našim vyjímečným sortimentem, cenou i službami příjemně překvapeni.