Zákaznická karta

Zákaznická karta

Registrace do programu Zákaznických karet

Zákaznická kartaRegistrací získáte naši zákaznickou kartu, která Vám při Vašem nákupu u nás zaručuje maximální výhody, nejlepší ceny na zboží a služby. Registrace je bezplatná (zdarma) a trvá maximálně 5 minut. Touto registrací dáváte současně najevo svůj souhlas se zasíláním našich e-mailů nebo SMS zpráv o právě probíhajících aktuálních cenových akcích a novinkách v našem sortimentu. Vaše osobní údaje budeme chránit a nebudou námi poskytnuty žádnému jinému subjektu nebo třetí osobě. Pokud souhlasíte zadejte prosím e-amilovou adresu nebo telefonní číslo do následujícího registračního formuláře. Registrovat se samozřejmě můžete také osobně přímo na naší prodejně. Tento způsob registrace trvá rovněž maximálně 5 minut. Automaticky získáváte tuto zákaznickou kartu s neomezenou časovou platností. Zákaznické karty nazasíláme. Následně si ji vyzvednete při Vaší osobní návštěvě naší prodejny. Při svém nákupu u nás tuto svoji zákaznickou kartu předložíte na naši prodejně, nebo našemu pracovníkovi u Vás na stavbě pro uplatnění svých výhod a slev na zboží.

Tato zákaznická karta Vám zaručuje:

Zákaznická karta1) individuální ceny na veškeré zboží

2) speciální ceny na vybrané zboží

3) slevu 10% na dopravu

4) přednostní servis

Zákaznickou kartu (další slevu) nelze uplatnit na zboží, které je v akci a již maximální slevu automaticky obsahuje, nebo na zboží u kterého je námi, výrobcem, nebo dodavatelem již poskytnuta jiná např. individuální sleva. Dříve vydané zákaznické karty stále platí.

 

Dárkový poukaz - náš jednorázový speciální bonus

Kromě naší Zákaznické karty, kterou po registraci získávate automaticky, můžete od nás získat zdarma také náš jednorázový "dárkový poukaz" v námi nabízené nominální hodnotě 500,- Kč, 1000,-Kč, 1500,- Kč, nebo 2000,-Kč. Některý z těchto dárkových poukazů můžete od nás získat zdarma, pokud u nás nakoupíte zdící materiál na hrubou stavbu. Nominální hodnota konkrétního dárkového poukazu, který od nás můžete získat je individuální a je dána zejména buď celkovou hodnotou Vaší poptávky, nebo Vaší objednávky u nás. Konkrétní hodnotu námi nabídnutého dárkového poukazu se dozvíte již v naší nabídce, tedy ještě před Vaší objednávkou. (více informací v menu Dárkové poukazy).


Ragistrace do programu zákaznických karet

Takto * označená pole jsou povinná