Na této stránce najdete novinky v našem sortimentu a ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a také na náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o všech právě probíhajících akcích, slevách a novinkách získáte na naší prodejně tel 605 248 500, 605 248 502, 516 471 095, nebo klikněte na menu "Poptávka" a napište nám. Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, slevách a novinkách zaregistrujte se buď v níže uvedeném formuláři (Přihlášení k odběru Akci a Novinek), nebo se rovnou zaregistrujte v menu "Zákaznická karta" a staňte se našim registrovaným zákazníkem se zajímavými výhodami při nákupu u nás, včetně informačního servisu od nás.

Naše speciální nabídka

Přihlášení k odběru Akcí, novinek a důležitých provozních informací

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru Akcí, novinek a důležitých provozních informací

Výběr posledních Akcí a Novinek:

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na veškerý stavební materiál od suterénu po střechu KDYKOLIV! Víme jak ušetříte. Pošlete nám Vaši poptávku. Poptávkový formulář zde Poptávka

 

AKCE THERMOBRIK výrobce Pezinské tehelne (SK), pálené cihly TERMOBRIK k dodání aktuálně IHNED a za SUPER CENU!

SPECIÁLNÍ ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE TermoBRIK 44 broušená!!

Nakupte u nás keramickou cihlu ThermoBrik 44 broušená právě teď za super cenu včetně pojiva (pěna) a my Vám zajistíme skladování u nás zdarma a vývoz na stavbu až po dohodě s Vámi.

Individuální cenová nabídka a více informací na tel 605 248 501, nebo v klikněte na menu Poptávka

 

TermoBRIK 44 broušená

Akční super cena včetně pojiva (pěna) na dotaz.

 

 

AKCE na pórobetonové zdící bloky YTONG Lambda YQ, HEBEL a PORFIX Premium, keramické překlady, stropní systémy atd. Velmi zajímavé individuální ceny.

Individuální cenová nabídka a více informací na tel 605 248 501, nebo v klikněte na menu Poptávka

 

 

AKCE LEIER  a  BRITTERM, kvalitní broušené pálené cihly LEIER - LeierPLAN a také kvalitní broušené pálené cihly BRITTERM - Britterm MAX za SUPER CENU!

AKCE stropy a bedničky PRESCOT za SUPER CENU! Velmi zajímavé individuální ceny!

Individuální cenová nabídka a více informací na tel 605 248 501, nebo v klikněte na menu Poptávka

Naše firma FLAMEX - Stavebniny 2000 je obchodním partnerem firmy VASTAP a regionálním prodejcem cihel Leier a Britterm pod obchodní značkou Vašecihly.cz

 

 

Leier - LEIERplan broušená a Britterm MAX broušená

Akční super cena včetně pojiva na dotaz.

 

 

 

AKCE - Zajímavé ceny také na betonové dlažby a další betonové výrobky PREFA, BEST, PRESBETON, DITON, KB BLOK, SEMMELROCK, FEROBET a další. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE WEBER, CEMIX, PROFI, BAUMIT, MAMUTHERM na fasádní barvy a omítky, zateplovací systémy. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE ISOVER, URSA, KNAUF, ROCKWOOL, NOBASIL, STYROTRADE, BACHL, P-SYSTEM Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na sádrokartony KNAUF, RIGIPS, LAFARGE, NORGIPS atd, včetně profilů, tmelů a dalšího příslušenství. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - HELUZ s úsměvem a lehkostí. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - READYMAT ERBERSDOBLER německá kvalita cihel s klimaticky neutrálním efektem také pro další generace ZA SUPER CENU. Velmi zajímavé individuální ceny.

Unikátní keramická cihla ECOTON ISO MAXI se špičkovými parametry i bez vaty a jedinečná cihla (R)EVOTON, která jako jediná na trhu kombinuje pevnost, akustiku i teplo.

Klikněte na menu Poptávka. Více informací na naší prodejně FLAMEX - Stavebniny 2000 sro, nebo na https://www.cihly-ecoton.cz

 

AKCE - SOUTĚŽ zapojte se do soutěže WIENERBERGER

a můžete získat poukaz na stavební materiál v celkové hodnotě až 1.075.000,- Kč
na zdivo POROTHERM , střešní tašky TONDACH, dlažbu SEMMELROCK a lícové zdivo TERCA.

Soutěž o poukaz až na 1.075.000,-

 

více informací na

Výpočet zdiva Porotherm zdarma | Wienerberger.cz

Soutěž POROTHERM končí 28. 2. 2023.

 

více informací na

Spočítejte si pořádnou střechu Tondach zdarma a vyhrajte ji! | Wienerberger.cz

Soutěž Tondach končí 31. 3. 2023.

 

AKCE POROTHERM na celý sortiment, NOVINKA Porotherm 25 EKO+Profi / Profi Dryfix s 3x větším součinitelem prostupu tepla "U", NOVINKA Porotherm 20 T Profi s ultrapraktickou šířkou pouze 20 cm. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE KM BETA -  Akce na  keramické zdící bloky PROFIBLOK a vápenopískové cihly SENDWIX. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na kavalitní a přesné porobetonové tvárnice a příčky od výrobce TERMALICA.

Tvárnice Termalica jsou cenově nejdostupnější tvárnice s nejnižším součinitelem tepelné vodivosti lambda 0,075, tj. v kategorii pasivní dům bez nutnosti zateplení. Výrobce Termalica disponuje nejmodernější technologií výroby. Výrobky Termalica se vyrábí v široké produktové řadě od suterénu po střechu v objemových hmotnostech jednotlivých produktů 300 - 600 kg/m3, s nejvyšší třídou rozměrové přesnosti a také s extra hladkým povrchem, což zuručuje velmi nízkou spotřebou lepidla. Tvárnice Termalica přináší díky základnímu rozměru 60 x 25 cm tvárnic Termalica, spotřebě pouze 6,67 ks/m2 , jejich snadnému dělení a zhotovování instalačních rýh atd, je jejich předností také významnou úsporu času při zdění. Tvárnice Termalika nabízíme za velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na porobetonové tvárnice a příčky od výrobce PREFABET, SOLBET, H+H POROBETON.

Výrobky PREFABET Premium je nová nejkvalitnější řada pórobetonu PREFABET, který nabízí přesnější a hladší řez tvárnic a příčkovek, přitom je dostupný za zajímavou cenu a šetří Vaše peníze. Stavební systém z pískového pórobetonu SOLBET se výhodně používá jak na vnější nosné, tak i na vnitřní nosné i nenosné zdi a příčky. Tvárnice SOLBET jsou profilované s drážkou a s montážním úchytem. Při zdění z profilovaných tvárnic se nevyplňují vertikálně dotykové plochy. Menší je také použití lepidla ve srovnání s hladkými tvárnicemi. Nejčastěji se zdí na tenkou vrstvu, tvárnice a příčkovky jsou vyrobeny s milimetrovou tolerancí rozměrů. Díky vynikajícím vlastnostem pórobetonu je stavební systém H + H vysoce ceněn zákazníky. H + H pórobeton kombinuje vynikající tepelnou izolaci s výbornou pevností. Pórobeton H + H se vyznačuje výjimečnou zvukovou neprůzvučností v kombinaci s velmi vysokou životností. Tyto tvárnice Vám nabízíme za velmi zajímavé individuální ceny jako možnou alternativu k jiným klasickým tvárnicím na trhu.

 

AKCE na komíny a komínové systémy SCHIEDEL, HELUZ, CIKO, EKO a další. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na betonové a pálené střešní tašky a doplňky BRAMAC, TONDACH, KM BETA, BESK, TERRAN (Mediterran), BENDERS, CREATON, ROBEN, plechové střechy a pláště SATJAM, BORGA, HORNVAL, BLACHOTRAPEZ, GUTTA a také klempířské a okapové systémy. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

NOVINKA - zajistíme Vám satelitní zaměření Vaší střechy bez nutného lezení na ní a složitého měření. Stačí, když nám sdělíte typ a výrobce krytiny, přesnou adresu objektu, nebo GPS souřadnice a my Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Více informací na naší prodejně FLAMEX - Stavebniny 2000 sro

 

AKCE na dřevěné střešní vazníky. Podle Vašeho projektu střechy Vám necháme vazníky nacenit včetně dopravy a vyrobit přesně na míru na Vaši střechu. Máme zajímavé ceny také na veškeré stavební řezivo jako jsou dřevěné trámky, hranoly, střešní latě , palubky, OSB desky, veškerý montážní materiál atd.

 

 

AKCE 2021 TONDACH - nová pálená střešní taška Tondach V 11. Velmi zajímavé individuální ceny.

Novou pálenou tašku Tondach V11 nelze přehlédnout. Unikátní tvar, zdokonalené funkce, působivá barevná škála Anthrazit, Basalt a Titanium. Dokonale vyjadřuje nadčasový design, aniž by slevila z tradičních předností pálené tašky. Více informací na naší prodejně, nebo na https://www.wienerberger.cz/stresni-taska-v11

 

AKCE na klasické, modifikované a speciální protiradonové asfaltové pásy různých výrobců. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - keramické obklady a dlažby RAKO, Ceramika Paradyz, Opoczno, Cersanit, Marazzi, El Molino, Tubadzin, Arté atd. koupelnové vybavení TEICO, RAVAK, NOVASERVIS, DŘEVOJAS, JIKA atd., stavební chemie (více výrobců). Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

 

AKCE - chytrý a praktický AKU program Fieldmann Fast Power 20 V nebo chytrý a praktický AKU program Extol SHARE 20 V

AKU program Fieldman Vám umožní použít 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 13 různých strojů z řady Fast Power 20 V.AKU program Extol SHARE 20 V umožňuje sdílet 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 17 různých strojů z řady Extol SHARE 20 V. Naše speciální akční ceny na toto zboží Vám rádi sdělíme na naší prodejně na dotaz.

 

AKCE KISTENBERG - kvalitní a chytré úložné boxy a organizéry KISTENBERG na nářadí a montážní materiál nejen pro profesionály za zajímavé ceny.

Více informací zde Úložné boxy a organizéry na nařadí

 

NOVINKA - Drenážní, vsakovací a akumulační systémy MEA - RONN

 

NOVINKA - Sklepní světlíky MEA - RONN

 

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

 

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů. Více informací a ceny na dotaz.

 

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

 

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

 

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.