Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Nejsme klasický internetový obchod. Jsme klasická "kamenná" prodejna. U nás nakoupené zboží nezasíláme. U nás zakoupené zboží do reklamace přijímáme pouze na naší prodejně Tovární 531, 679 32 Svitávka. Tato naše webová stránka a veškeré námi zde nabízené zboží je pouze informativní prezentací našeho sortimentu, služeb a cenových možností. Celou tuto naši informativní prezentaci průběžně aktualizujeme, doplňujeme nebo měníme. Z tohoto důvodu Vám naše konkrétní obchodní podmínky sdělíme v naší individuální nabídce, před nákupem nebo na požádání. Pokud je u námi nabízeného zboží  v jednotlivých konkrétních položkách (v příslušném menu z naší nabídky), nebo v námi prezentovaném ceníku uvedena "naše akční cena", je to naše prodejní cena s DPH. Pokud je na těchto našich stránkách námi prezentována jiná naše konkrétní cenová nabídka (například v námi prezentovaném obrázkovém akčním PDF letáku), je vždy označena jako "naše speciální akce" a všechny v ní uvedené "snížené ceny" (akční ceny) jsou rovněž naše prodejní ceny s DPH. Všechny tyto naše prodejní ceny jsou bez dopravy, platí v místě naší prodejny, v konkrétním čase, nebo do vyprodání zásob. Upozorňujeme Vás, že veškeré ceny uvedené v katalogu jakýchkoliv námi zde prezentovaných našich dodavatelů jsou pouze  informativní ceny a tyto ceny nejsou naše prodejní ceny. Katalogy výrobců a našich dodavatelů zveřejňujeme pouze jako informaci o kompletním sortimentu, který od daného výrobce nabízíme. Jakékoliv ceny  uvedené v katalogu námi prezentovaného výrobce jsou zpravidla vyšší než naše aktuální prodejní ceny. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme poslat Váš dotaz, nebo Vaši konkrétní poptávku s dotazem na naši aktuální prodejní cenu a to na náš e-mail stavebniny@svitavka.cz jednoduchým kliknutím na menu "Poptávka" na hlavní stránce tohoto webu. Nebo nám můžete také zavolat na tel 605 248 501, 605 248 502, 516 471 095. V každém případě Vám doporučujeme navštívit naši prodejnu osobně. Jsme si jisti, že budete naší skutečně zajímavou nabídkou a cenami příjemně překvapeni.

Záruka

Délka záruky kterou poskytujeme na jednotlivé zboží, je daná délkou záruk které nám v souladu s jejich individuálními podmínkami a příslušnými zákonnými předpisy poskytují naši dodavatelé. Na zahradní techniku a el.nářadí Fieldmann a profesionální el.nářadí Stayer poskytujeme záruku 24 měsíců.

Záruční servis

Na benzinové stroje a elektrické nářadí Fieldmann a na profesionální elektrické nářadí Stayer poskytujeme záruční servis přímo u nás ve Svitávce. Záruční servis zajišťujeme bud přímo u daného výrobce případně dovozce, případně prostřednictvím jejich autorizované smuvní servisní sítě.

Reklamace

Reklamaci u nás zakoupeného zboží musí zákazník reklamovat písemně, nebo osobně a to na naší provozovně (prodejně) na adrese FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka. Reklamace u nás zakoupeného zboží se řídí reklamačními podmínkami našeho dodavatele. Reklamační podmínky reklamovaného zboží jsou buď součastí záručního listu, návodu k použití, obsluze a údržbě, případně jsou veřejně dostupné na webových stránách daného výrobce zboží nebo jeho dovozce. Reklamační podmínky Vámi reklamovaného zboží Vám také sdělíme na vyžádání na naší prodejně na adrese FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka. Zákazník, který u nás uplatňuje reklamaci je povinnen nám reklamované zboží předat do reklamace osobně na naší provozovně (prodejně) FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka. Zákazník je povinnen k reklamovanému zboží dodat doklad o koupi zboží u nás a řádně vyplněný záruční list. U některého specifického zboží není klasický záruční list výrobcem vystavován a přikládán k výrobku. V takovém případě je funkce záručního listu nahrazena našim daňovým dokladem a naše podmínky záruky vychází z obchodních podmínek konkrétního výrobce. Zboží musí být předáváno do reklamace kompletní, včetně poškozených, nebo upadených částí a čisté. Následně bude zákazníkovi vystaven písemný protokol o reklamaci s datem našeho převzetí zboží do reklamace a s přesnou definicí reklamované vady. Lhůty na vyřešení reklamace jsou dány příslušnými zákonnými předpisy, případně individuálními podmínkami našeho dodavatele. U všech oprávněných reklamací je však v našem zájmu, i v zájmu našich dodavatelů, lhůtu na vyřešení reklamace dle možností maximálně zkrátit. Našim hlavním cílem je především spokojený zákazník.