INFORMACE

o aktuálním režimu prodeje pro období od 6. 1. 2021 do odvolání
Pro stavební firmy, řemeslníky a další firmy (s IČO) prodáváme bez omezení.
Paliva Biomac pro všechny zákazníky prodáváme bez omezení.
Pro ostatní zákazníky (bez IČO) zajišťujeme bezkontaktní prodej (on-line nákup) s naší dopravou.
Objednávky: stavebniny@svitavka.cz tel 605 248 502, 605 248 501, 516 471 095.

Novinky

Výběr posledních novinek najdete na konci této stránky.

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Přihlášení k odběru novinek

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru novinek

Výběr posledních novinek:

NOVINKA - Drenážní, vsakovací a akumulační systémy MEA - RONN

NOVINKA - Sklepní světlíky MEA - RONN

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů. Více informací a ceny na dotaz.

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex