Novinky

Výběr posledních novinek najdete na konci této stránky.

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

přijmeme ihned: ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTA

ŘP sk. B,C, na plný úvazek, podmínkou praxe

přijmeme ihned: SKLADNÍKA

ŘP sk. B, na plný úvazek

FLAMEX - Stavebniny 2000  spol. sr.o. Svitávka, více informací na tel 605/248502

Přihlášení k odběru novinek

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru novinek

Výběr posledních novinek:

NOVINKA - FEROBET  "AKTIVNÍ PODZIM 2019" slevy až - 30 % na vybrané betonové dlažby, plotovky, svahovky a další. Akce platí od 14.9.2019 do 31.10.2019!

NOVINKA - DOPRODEJ kvalitních zahradních sedacích souprav FIELDMANN (ČR) pro venkovní i vnitřní použití, za super ceny již od 4.590,- Kč. Pouze omezený počet kusů!! Více informací na naší prodejně.

NOVINKA (sezónní doprodej) benzínové sekačky Fieldmann za super ceny již od 3.999,- Kč, skladem poslední kusy!!

NOVINKA - AKCE na kvalitní česká venkovní i vnitřní svítidla FULGUR (ČR) za super ceny již od 690,- Kč, v akci pouze omezený počet kusů!!

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů u nás již od 31.990,- Kč bez DPH (model ST 450)

Více informací na dotaz.

NOVINKA - Unikátní technologie lakování dlažby BEST technologií UV a ULTRA UV. Dlažbu BEST - BELEZA a BEST - BELISIMA ve výšce 60 mm, v barvách colormix arabica a colormix brilant, v povrchu ULTRA UV nyní nakoupíte za stejnou cenu jako v povrchu UV a navíc je tato dlažba rychle k dodání. Akční ceny na dotaz.

NOVINKA - speciální AKCE na aku a elektrické nářadí EXTOL (znáte z našeho letáku).

Zboží z této akce již pouze na dotaz do vyprodání zásob!

Novinka - AKU sekačky a AKU zahradní nářadí EXTOL Industrial "systém 1 baterie pro 5 pomocníků"

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Elektrocentrály HERON - Katalog s orientačním ceníkem

Elektrocentrály HERON - Katalog s orientačním ceníkem

Novinka - EDMA chytré nářadí a pomůcky nejen pro sádrokartonáře.

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

Naše speciální nabídka

Věrnostní program FlamexZákaznická karta Flamex