Novinky

Výběr posledních novinek najdete na konci této stránky.

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Přihlášení k odběru novinek

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru novinek

Výběr posledních novinek:

AKCE WIENERBERGER - POROTHERM "Stavte výhodně"  17.2. - 10.5.2020. Více informací na http://www.stavtevyhodne.cz/, nebo na naší prodejně.

Tato akce je pokračováním projektu SCHIEDELu s firmami WIENERBERGER, TONDACH, VEKRA, PIPELIFE a SIKO. Projekt startuje 17.2.2020. Nárok na poskytnutí slevy až 40% vzniká zaregistrováním koncového zákazníka na www.stavtevyhodne.cz a zasláním projektové dokumentace jeho stavebního objektu. Termín pro registraci je do 10.5.2020.

AKCE HELUZ - 10.2. - 30.4.2020. Více informací na https://www.heluz.cz/akce, nebo na naší prodejně.

Akce je určena koncovým zákazníkům (fyzickým osobám), kteří si odeberou vybraný druh stavebního materiálu pro stavbu vlastního rodinného domu. Po odebrání stavebního materiálu na konkrétní stavbu od 10. 2. do 30. 4. 2020 zákazníci za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1, nárok na jeden nosný roletový a žaluziový překlad za výhodnou cenu 1 Kč. Pro získání této výhody se zákazníci musejí registrovat na www.heluz.cz/akce do 14. 4. 2020.

Objednávky je třeba učinit v rozmezí 10. 2. – 30. 4. 2020 a materiál vyvézt do 14. 5. 2020. Úplné podmínky akce naleznete zde: https://www.heluz.cz/akce/podminky  POZOR! Do objednávkového formuláře na webovém portálu společnosti HELUZ www.heluz.cz/obchod, u objednávek zařazených do Jarní akce HELUZ, je nezbytné uvádět slevový kód, který je součástí výkazu výměr. Bez uvedení slevového kódu v objednávce nebude splněna jedna z podmínek a stavba nebude zařazena do Jarní akce HELUZ.

AKCE TermoBRIK (Pezinské Tehelně SK) za zajímavé ceny obvodové zdivo, stropy a překlady. Více informací na naší prodejně tel 605 248 501.

AKCE na dřevěné beikety a pelety BIOMAC + SOUTĚŹ "Co nakoupíš vyhraješ" od 1. 3. 2020 do odvolání (nebo do vyprodání zásob). Více informací v menu Prodej ekopaliv Biomac nebo na naší prodejně.

MIMOŘÁDNÁ AKCE!! Zvedák na sádrokartony (OSB desky atd) EDMAPLAC 450 za speciální akční cenu 15.694,- Kč bez DPH (18.990,- Kč vč. DPH).

Zvedák na sádrokartonové desky EDMAPLAC 450 (také na OSB desky).

NOVINKA - Drenážní, vsakovací a akumulační systémy MEA - RONN

NOVINKA - Sklepní světlíky MEA - RONN

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů u nás již od 31.990,- Kč bez DPH (model ST 450)

Více informací na dotaz.

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex