Novinky

Výběr posledních novinek najdete na konci této stránky.

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

přijmeme ihned:  ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTA

ŘP sk. B,C , na plný úvazek, nebo sezónní brigádu (např. aktivní důchodce s praxí)

FLAMEX - Stavebniny 2000  spol. sr.o. Svitávka, více informací na tel 605/248500

Přihlášení k odběru novinek

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru novinek

Hlavní předváděcí akcí budou průběžné ukázky (kdykoliv na požádání v době od 9 hod do 13 hod) profesionálně stříkaných fasádních omítek MAMUTHERM s pomocí speciální aplikační pistole. V rámci doprovodného programu uvidíte také předváděcí akci zaměřenou na "hospodaření s pitnou i dešťovou vodou" s použitím speciálních vsaků, drenáží a akumulačních nádrží od předního výrobce MEA. Dále uvidíte předváděcí akci profesionálních stříkacích strojů na malířské barvy STORCH. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Výběr posledních novinek:

JARNÍ AKCE BIOMAC platnost od 1. 4. 2019 do 31. 5. 2019

(nebo do vyprodání zásob) + SOUTĚŽ 2019

Dřevěné brikety již od 45,- Kč /bal a pelety již od 85,- Kč /bal.

Novinka - akční slevy "Stavte výhodně, chytře a kvalitně"

na Porotherm, komíny Schiedel a střešní tašky Tondach

2. 4. - 31. 5. 2019 akční slevy35%

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Novinka - Zdarma předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Pětihvězdičková fásádní omítka Cemix Tetracem

Pětihvězdičková fásádní omítka Cemix Tetracem

Novinka - Weber kalkulátor za Vás velmi jednoduše a rychle spočítá orientační náklady na kompletní materiál Weber potřebný na Vaši fasádu - zateplovací systém Weber.

Weber kalkulátor

Elektrocentrály HERON - Katalog s orientačním ceníkem

Elektrocentrály HERON - Katalog s orientačním ceníkem

Novinka - EDMA chytré nářadí a pomůcky nejen pro sádrokartonáře.

Kompletní katalog nářadí EXTOL a HERON 2019

Kompletní katalog nářadí EXTOL a HERON 2019

Novinka v našem sortimentu - Chytré a ekonomické drenážní a akumulační systémy MEA - RONN

Novinka v našem sortimentu - Systémové sklepní světlíky MEAVECTOR

Novinka v našem sortimentu - Systémové sklepní světlíky MEAVEKTOR

Novinka - Nové sestavy zahradního nábytku FIELDMANN 2019

Novinka - Nové sestavy zahradního nábytku FIELDMANN 2019

Novinka - Nový katalog FIELDMANN 2019 Dílna - Zahrada

Novinka - Informace o Vaší objednávce HELUZ 24 hodin denně

Sledování průběhu vyřizování zakázky získali nově i zákazníci, kteří si ve stavebninách objednali cihelné materiály HELUZ. Na stránkách www.heluz.cz/cs/muj-heluz mohou nyní 24 hodin denně sledovat vyřizování zakázky od okamžiku přijetí objednávky ve stavebninách až do expedice. Díky této službě získá zákazník nebo investor potřebné informace o předpokládaném datu dopravy, počtu dílčích dodávek na stavbu a jejich sortimentní skladbě na jednotlivých kamionech, jakož i informaci o dopravci včetně kontaktu na něj. 

Informace o Vaší objednávce HELUZ 24 hodin denně

Novinka - EXTOL a HERON kvalitní nářadí pro profesionály i domácí kutily

 (malá ukázka z naší nabídky)

Naše speciální nabídka

Věrnostní program FlamexZákaznická karta Flamex