Akce - slevy

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Akce - slevy

Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, zaregistrujte se v menu "Novinky".

Kliknutím na vybraný baner získáte více informací o dané akci. Na této stránce najdete ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o právě probíhajících těchto a všech dalších slevách získáte na naší prodejně , nebo kliknutím na menu poptávka.

Aktuální akce probíhají u tohoto sortimentu:

AKCE od 18. 3. 2020 POKRAČUJE - PRODEJ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY + SOUTĚŽ "Co nakoupíš to vyhraješ", platnost do odvolání (nebo vyprodání zásob.

Více informací v menu Prodej ekopaliv Biomac nebo na naší prodejně.

AKCE - HELUZ SIDI "ZDARMA". Heluz SIDI je nová tenkovrstvá zdící malta pro rychlé a úsporné zdění z broušených cihel. Více informací o akci HELUZ SIDI "ZDARMA" na naší prodejně.

HELUZ SIDI ZDARMA!

AKCE TermoBRIK (Pezinské Tehelně SK) za zajímavé ceny obvodové zdivo, stropy a překlady. Více informací na naší prodejně tel 605 248 501.

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

AKCE - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

AKCE - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů u nás již od 31.990,- Kč bez DPH (model ST 450)

Více informací na dotaz.

Akce na ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

Akce na profi tlakové myčky (wapky) KRANZLE.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex