Akce - slevy

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Akce - slevy

Více informací o všech právě probíhajících slevách získáte na naší prodejně tel 605 248 500, 605 248 502, 516 471 095 nebo kliknutím na menu "Poptávka".

Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, zaregistrujte se v menu "Novinky" nebo v menu "Zákaznická karta".

Na této stránce najdete ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o právě probíhajících těchto a všech dalších slevách získáte na naší prodejně , nebo kliknutím na menu poptávka.

Aktuální akce probíhají u tohoto sortimentu:

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na veškerý stavební materiál od suterénu po střechu KDYKOLIV! Víme jak ušetříte. Pošlete nám Vaši poptávku.

AKCE HELUZ - tato akce je určena pouze koncovým zákazníkům (fyzickým osobám).

Po splnění podmínek akce uvedených získáte nárok na odběr probarvené pastovité silikonové omítky Maxit silco A 9030 a penetrace Maxit prim 1050 za cenu 1 Kč. Tato akce platí 1. 2. - 30. 4. 2021. Podmínky akce naleznete na https://www.heluz.cz/akce/podminky. Registrace na www.heluz.cz/akce nejpozději do 31. 3. 2021. Po registraci nám zašlete registrační kód a my (FLAMEX) Vám připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

AKCE POROTHERM - TONDACH - SCHIEDEL

Tato akce běží od 1. 2. 2021. Nárok na slevu vzniká zaregistrováním koncového zákazníka na www.stavtevyhodne.cz a zasláním projektové dokumentace jeho stavebního objektu. Termín pro registraci je nejpozději do 9. 5. 2021. Po registraci nám zašlete registrační kód a my (FLAMEX) Vám připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

AKCE KM BETA -  Tato akce na  keramické zdící bloky PROFIBLOK

se slevou až 51,5 % platí do 28. 2. 2021.

 Zašlete nám Vaši poptávku a my (FLAMEX) Vám připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

AKCE na zdící bloky TermoBRIK - Pezinské tehelne a.s. (Slovensko), keramické překlady, stropní systémy atd.

Velmi zajímavé individuální ceny po celý rok! Více informací na naší prodejně.
Kdykoliv nám zašlete Vaši poptávku a my (FLAMEX) Vám naši připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

 

AKCE na pórobetonové zdící bloky YTONG, HEBEL a PORFIX, keramické překlady, stropní systémy atd.

Zajímavé individuální ceny po celý rok! Více informací na naší prodejně.
Kdykoliv nám zašlete Vaši poptávku a my (FLAMEX) Vám naši připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

 

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

AKCE - Chytrý a praktický AKU program Fieldmann Fast Power 20 V

Tento program kompatibilních akumulátorových baterií Vám umožní použít 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 13 různých strojů z řady Fast Power 20 V.

AKCE - Chytrý a praktický AKU program Extol SHARE 20 V

AKU program Extol SHARE 20 V umožňuje sdílet 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 17 různých strojů z řady Extol SHARE 20 V.

Toto zboží najdete v novém katalogu 2021 Fieldmann, Stayer, Extol ve kterých najdete nářadí a stroje pro stavbu, dům, dílnu a zahradu v menu Dílna nebo Zahrada.

Naše speciální akční ceny na toto zboží Vám rádi sdělíme na naší prodejně na dotaz.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex