Akce - slevy

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Akce - slevy

Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, zaregistrujte se v menu "Novinky".

Kliknutím na vybraný baner získáte více informací o dané akci. Na této stránce najdete ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o právě probíhajících těchto a všech dalších slevách získáte na naší prodejně , nebo kliknutím na menu poptávka.

Aktuální akce probíhají u tohoto sortimentu:

AKCE WIENERBERGER - POROTHERM "Stavte výhodně"  17.2. - 10.5.2020. Více informací na http://www.stavtevyhodne.cz/, nebo na naší prodejně.

Tato akce je pokračováním projektu SCHIEDELu s firmami WIENERBERGER, TONDACH, VEKRA, PIPELIFE a SIKO. Projekt startuje 17.2.2020. Nárok na poskytnutí slevy až 40% vzniká zaregistrováním koncového zákazníka na www.stavtevyhodne.cz a zasláním projektové dokumentace jeho stavebního objektu. Termín pro registraci je do 10.5.2020.

AKCE HELUZ - 10.2. - 30.4.2020. Více informací na https://www.heluz.cz/akce, nebo na naší prodejně.

Akce je určena koncovým zákazníkům (fyzickým osobám), kteří si odeberou vybraný druh stavebního materiálu pro stavbu vlastního rodinného domu. Po odebrání stavebního materiálu na konkrétní stavbu od 10. 2. do 30. 4. 2020 zákazníci za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1, nárok na jeden nosný roletový a žaluziový překlad za výhodnou cenu 1 Kč. Pro získání této výhody se zákazníci musejí registrovat na www.heluz.cz/akce do 14. 4. 2020.

Objednávky je třeba učinit v rozmezí 10. 2. – 30. 4. 2020 a materiál vyvézt do 14. 5. 2020. Úplné podmínky akce naleznete zde: https://www.heluz.cz/akce/podminky  POZOR! Do objednávkového formuláře na webovém portálu společnosti HELUZ www.heluz.cz/obchod, u objednávek zařazených do Jarní akce HELUZ, je nezbytné uvádět slevový kód, který je součástí výkazu výměr. Bez uvedení slevového kódu v objednávce nebude splněna jedna z podmínek a stavba nebude zařazena do Jarní akce HELUZ.

AKCE TermoBRIK (Pezinské Tehelně SK) za zajímavé ceny obvodové zdivo, stropy a překlady. Více informací na naší prodejně tel 605 248 501.

AKCE na dřevěné beikety a pelety BIOMAC + SOUTĚŹ "Co nakoupíš vyhraješ" od 1. 3. 2020 do odvolání (nebo do vyprodání zásob). Více informací v menu Prodej ekopaliv Biomac nebo na naší prodejně.

MIMOŘÁDNÁ AKCE!! Zvedák na sádrokartony (OSB desky atd) EDMAPLAC 450 za speciální akční cenu 15.694,- Kč bez DPH (18.990,- Kč vč. DPH).

Zvedák na sádrokartonové desky EDMAPLAC 450 (také na OSB desky).

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

AKCE - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

AKCE - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů u nás již od 31.990,- Kč bez DPH (model ST 450)

Více informací na dotaz.

Akce na ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

Akce na profi tlakové myčky (wapky) KRANZLE.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex