INFORMACE

KONEČNĚ DOBRÁ ZPRÁVA !

Od pondělí 10.5.2021 prodáváme všem zákazníkům bez omezení.

Novinky

Výběr posledních novinek najdete na konci této stránky.

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Přihlášení k odběru novinek

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru novinek

Výběr posledních novinek:

NOVINKA - VELKÁ  JARNÍ AKCE BIOMAC + SOUTĚŽ "Co nakoupíš to vyhraješ".

Dřevěné brikety kusový prodej od 4,80 Kč/kg (48,- Kč/bal 10 kg)

Pelety kusový prodej od 4,86 Kč/kg (73,- Kč/bal 15 kg)

Akce platí od 1. 4. 2021 (do odvolání).

Při paletovém odběru speciální cena.

Možnost dopravy jakéhokoliv množství až k Vám do domu.

Více informací na Prodej ekopaliv Biomac

NOVINKA - ERBERSDOBLER německá kvalita cihel s klimaticky neutrálním efektem také pro další generace ZA SUPER CENU.

Unikátní keramická cihla ECOTON ISO MAXI se špičkovými parametry i bez vaty a jedinečná cihla (R)EVOTON, která jako jediná na trhu kombinuje pevnost, akustiku i teplo.

Velmi zajímavé individuální ceny po celý rok! Více informací na naší prodejně.

Zašlete nám Vaši poptávku a my (FLAMEX) Vám naši připravíme individuální cenovou nabídku.

NOVINKA - kvalitní a chytré úložné boxy a organizéry KISTENBERG na nářadí a montážní materiál nejen pro profesionály za zajímavé ceny.

Více informací zde Úložné boxy a organizéry na nařadí

NOVINKA 2021 TONDACH - nová pálená střešní taška Tondach V 11.

Novou pálenou tašku Tondach V11 nelze přehlédnout. Unikátní tvar, zdokonalené funkce, působivá barevná škála Anthrazit, Basalt a Titanium. Dokonale vyjadřuje nadčasový design, aniž by slevila z tradičních předností pálené tašky. Více informací na naší prodejně, nebo na https://www.wienerberger.cz/stresni-taska-v11
Zašlete nám Vaši poptávku a my (FLAMEX) Vám připravíme individuální cenovou nabídku s maximálními slevami.

NOVINKA - Drenážní, vsakovací a akumulační systémy MEA - RONN

NOVINKA - Sklepní světlíky MEA - RONN

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů. Více informací a ceny na dotaz.

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.

NOVINKA - Nové katalogy 2021 Fieldmann, Stayer, Extol

ve kterých najdete nářadí a stroje pro stavbu, dům, dílnu a zahradu najdete v menu Dílna nebo Zahrada.

NOVINKA - chytrý a praktický AKU program Fieldmann Fast Power 20 V nebo chytrý a praktický AKU program Extol SHARE 20 V

AKU program Fieldmann Vám umožní použít 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 13 různých strojů z řady Fast Power 20 V. AKU program Extol SHARE 20 V umožňuje sdílet 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 17 různých strojů z řady Extol SHARE 20 V. Naše speciální akční ceny na toto zboží Vám rádi sdělíme na naší prodejně na dotaz.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex