Služby zdarma

Služby zdarma

Více informací ke kterékoliv níže uvedené speciální nabídce "zdarma" Vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně stavebnin FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka, nebo volejte na tato naše telefonní čísla mobil 605 248 501, 605 248 502, pevná linka 516 471 095, případně pošlete svůj dotaz týkající se této naší speciální nabídky na stavebniny@svitavka.cz

Stavba

Zdarma: naše Zákaznická karta

Naše Zákaznická karta je zdarma a je určena pouze pro koncové zákazníky (občan - fyzická osoba bez IČ). Stavebním firmám, řemeslníkům (fyzická nebo právnická osoba s IČ), městům, obcím a dalším poskytujeme jiné zajímavé speciální a individuální podmínky při nákupu u nás. Naše Zákaznická karta  zaručuje koncovým zákazníkům zajímavé výhody a ceny při nákupu u nás. Tato "Zákaznická karta" platí na dobu neurčitou. Jednoduchou registraci si můžete udělat sami přímo zde na našich webových stránkách v menu Zákaznická karta, nebo na naší prodejně. Bližší informace na naší prodejně.

Zdarma: výpis stavebního materiálu z projektu

V případě potřeby Vám zdarma zajistíme detailní výpis stavebního materiálu (souhrnnou specifikaci) z Vašeho projektu s naší konkrétní cenovou nabídkou.Stačí, aby jste k nám svůj projekt přinesli, nebo nám poslali v elektronické podobě společně s Vaší poptávkou. Na základě tohoto výpisu materiálu Vám připravíme naši individuální cenovou nabídku potřebného stavebního materiálu a to postupně, dle Vašeho časového harmonogramu jednotlivých stavebních prací.

Zdarma: předběžný návrh stropu (betonového, keramického nebo prefabrikovaného)

V případě potřeby Vám zdarma zajistíme předběžný návrh a naši předběžnou individuální cenovou nabídku Vašeho stropu z vhodných (výrobcem doporučených) betonových stropních panelů Prefa - Spiroll , nebo keramických stropních panelů Heluz, keramického stropního systému Heluz - Miako, stropních systémů Ytong nebo stropních systémů Porfix. Stačí, aby jste k nám přinesli, nebo nám poslali svůj projekt v elektronické podobě společně s Vaší poptávkou.

Zdarma: předběžný návrh schodiště (betonového nebo prefabrikovaného)

V případě potřeby Vám zdarma zajistíme předběžný návrh a naši předběžnou individuální cenovou nabídku na betonového schodiště Prefa z kompaktních prefabrikovaných ramen, nebo schodišťového systému Ytong. Stačí, aby jste k nám přinesli, nebo nám poslali společně s Vaší poptávkou také svůj projekt v elektronické podobě a svoji představu provedení schodiště.

Zdarma: uskladnění u nás nakoupeného stavebního materiálu

V případě, že u nás nakoupíte zdící materiál na celou hrubou stavbě v době kdy ho sami nemáte kde, nebo jak skladovat (například v zimním období), my Vám tento stavební materiál i na několik měsíců u nás uskladníme zdarma. Více informací na nší prodejně.

Zdarma: zapůjčení zakládací soupravy na obvodové zdění

Pokud přijmete naši cenovou nabídku na dodávku zdícího materiálu pro hrubou stavbu, zdarma Vám zapůjčíme zakládací soupravu na obvodové zdění.

Zdarma: zapůjčení aplikačních válečků pro nanášení lepidla na obvodové zdivo

Pokud přijmete naši cenovou nabídku na dodávku zdícího materiálu pro hrubou stavbu, zdarma Vám zapůjčíme aplikační válečky pro nanášení lepidla na obvodové zdivo.

Zdarma: technická podpora při zakládání stavby

Pokud přijmete naši cenovou nabídku na dodávku zdícího materiálu pro hrubou stavbu, zdarma Vám při zakládání stavby zprostředkujeme technickou konzultaci s technikem-specialistou na zakládání staveb daného výrobce.

Zdarma: obchodně - technická konzultace před i po celou dobu stavby

Kdykoliv před zahájením stavby, nebo v jejím průběhu, Vám při Vašem výběru vhodných, kvalitních a cenově dostupných stavebních materiálů zdarma poskytnou maximální obchodně-technickou podporu s konkrétní cenovou nabídkou naši zkušení manažeři prodeje s mnohaletou praxí, případně prostřednictvím obchodních nebo technických specialistů předních výrobců stavebních materiálů.

Zdarma: odborné školení s možností získání cerifikátu příslušného výrobce (pouze pro stavební firmy)

Pro pracovníky stavebních firem, které jsou našimi stálými smluvními odběrateli zajistíme školení na speciální stavební materiály z naší nabídky, s možností získání autorizačního certifiátu daného výrobce. Tato školení jsou organizována jednorázově (zpravidla v zimním období) a to buď přímo u nás, nebo podle předem daného ročního termínového kalendáře u příslušného výrobce se kterým spolupracujeme. Toto školení provádí technik - specialista výrobce, popřípadě výrobcem přizvaný odborný lektor v oboru stavebnictví. Bližší informace získáte u nás na prodejně.

Zdarma: individuální odborné školení s předvedením aplikace daného výrobku přímo na stavbě (pouze pro stavební firmy)

Pro pracovníky stavebních firem, které jsou našimi stálými smluvními odběrateli zajistíme individuální předváděcí školení na speciální stavební materiály z naší nabídky přímo na stavbě.Toto školení provádí technik - specialista výrobce se kterým spolupracujeme. Součastí této služby může být i předváděcí aplikace s možností dodání vzorkového množství materiálu zdarma. Bližší informace získáte u nás na prodejně.

Dům-Bydlení

Zdarma: světelný projekt

Pokud plánujete instalaci nových svítidel popř světelných zdrojů (nebo jejich výměnu za kvalitnější a úspornější) do bytu, domu, chaty nebo firmy, provozovny, skladů, volných nezastřešených skladových ploch, kanceláří (atd) zdarma Vám zajistíme "světelný projekt" s naší cenovou nabídkou .Technická část projektu vypracovaného technikem - specialistou obsahuje efektivní a ekonomicky výhodné doporučení (specifikaci) svítidel popř světelných zdrojů, dále situační plán a ztvárnění jednotlivých návrhů ve 3 D zobrazení Vašich konkrétních prostorů .Ideální je však předchozí osobní návštěva odborného technika u Vás na základě Vaší obecné poptávky. Je však možné vytvořit také pouze "předběžný světelný projekt" podle Vašeho co nejpřesnějšího popisu situace v poptávce.V případě potřeby si potřebné doplňující informace od Vás sami vyžádáme.Cenová část světelného projektu obsahuje naši cenovou nabídku.

Zdarma: naše cenová nabídka základního elektroinstalačního materiálu

Na základě Vaší poptávky Vám za velmi výhodné ceny nabídneme jakýkoliv základní elektroinstalační materiál, jako jsou kabely CYKY, krabice, vkládací lišty, chráničky, zemnící pásky a další.

Zdarma: odborná pomoc při výběru svítidel, světelných zdrojů

Přímo na naší prodejně Vám ukážeme, předvedeme a nabídneme za velmi výhodné ceny aktuální novinky, jako jsou kvalitní, chytré, výkonné a úsporné LED žárovky, LED pásky, moderní klasická i LED světla do interiéru a exteriéru, LED panely, LED zářivky, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED pásky a další zajímavosti a vychytávky od renomovaných firem Fulgur, Emos, Solight, Tipa, Retlux, Kanlux, Panlux a dalších. Dále průmyslová svítidla a světelné zdroje Trevos, Osmont, Osram, Tesla, Modus a další.